Жалюзі для дому "ISOLITE"

Жалюзі для дому "ISOLITE"

Як тільки з'явилися пластикові вікна, виникло питання, які саме жалюзі можна використовувати і встановлювати на таких вікнах - адже всім важлива зручність використання жалюзі і привабливий зовнішній вигляд.

На сьогоднішній день це питання вирішене, завдяки появі нових систем горизонтальних жалюзі Isolite, призначених спеціально для використання на пластикових вікнах.

Розробкою цих систем ми зобов'язані чеської компанії Isotra SRO, яка і представила на український ринок ці унікальні жалюзі, що завоювали, в свою чергу, широку популярність у кінцевого споживача.

Жалюзи для дома ISOLITE Жалюзи Isolite

Жалюзи системы Изолайт
Жалюзі системи Ізолайт


Якісний монтаж забезпечить спеціалізується на подібного роду послугах компанія «Континент».

Замовивши жалюзі у компанії «Континент», ви забезпечуєте себе точним виміром (бесплатний!!!), консультацією професіоналів і установкою, завдяки якій нові жалюзі будуть воістину радувати вас кожен день протягом багатьох років.

Фахівці компанії гарантують виготовлення та доставку жалюзі в термін, навіть при великих обсягах виконуваного замовлення!

Індивідуальний розрахунок знижок!

Вигідні ціни і спеціальні програми співробітництва для партнерів (будівельники, офісні центри, дизайн-студії, магазини, ринки).

 

Дзвоніть! Нас відрізняє індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучка система знижок.

 

<< Назад