Вертикальні жалюзі для дому

ВЕРТИКАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ ДЛЯ ДОМУ

Вертикальні жалюзі для дому, завдяки високій якості матеріалів і багатій палітрі кольорів - найцікавіше рішення для створення неповторного інтер'єру.

Вертикальні жалюзі для домуДаний тип світлозахисних конструкцій може мати кілька варіантів виконання, також нами реалізуються фотожалюзі, зображення для яких ви можете вибрати з каталогу або замовити індивідуально.

Всі вертикальні жалюзі, пропоновані нами, оснащені надійними механізмами, що є гарантією тривалої їх експлуатації. Жалюзі як вид віконного декору міцно увійшли в наше життя. Якщо раніше вертикальні жалюзі були складовою частиною лише офісного інтер'єру, то сьогодні цей вид жалюзі використовується всюди - як для робочих місць, так і для домашніх куточків.

Причина цьому - поява безлічі різноманітних матеріалів для виготовлення жалюзі, які дозволяють створювати різну атмосферу. Вертикальні жалюзі зручні у використанні - механізм їх дії нагадує принцип дії звичайних розсувних штор - плюс кілька зручних режимів для часткового пропускання світла.

Вертикальні жалюзі представляють собою чудовий елемент інтер'єру як для дому, так і для офісу. При бажанні, їх можна поєднувати з гардинами і шторами - це додасть приміщенню особливу оригінальність і шик. На відміну від горизонтальних, вони виглядають більш затишно, при цьому зберігаючи всі достоїнства даного виду «фіранок». Регулювання світла можна здійснювати за допомогою повороту вертикальних полотен (ламелей). Діапазон регулювання полотен приблизно дорівнює горизонтальним жалюзі. Але повне відкривання вертикальних жалюзі відрізняється від горизонтальних великою зручністю - ви просто зрушуєте в сторону полотна: або від центру до країв (як нам найбільш звично), або від одного краю до іншого. Одночасно з цим, вертикальні жалюзі вимагають меншого зусилля на відкривання через іншого напрямку руху по відношенню до сили тяжіння, а також через дуже легкої конструкції.

Сфера застосування вертикальних жалюзі досить велика. Ви можете використовувати їх не тільки для захисту від світла, але і для того, щоб замаскувати всілякі ніші або відкриті шафи. Крім того, вертикальні жалюзі чудово виглядають в якості офісних перегородок. Якщо у вертикальних жалюзі одна з ламелей зламається, замінювати всю конструкцію не треба - досить замінити саму ламель.

Ми пропонуємо вертикальні жалюзі наступних видів:

Вертикальні ткані жалюзі

Вертикальні ткані жалюзіДля виготовлення вертикальних тканинних жалюзі ми застосовуємо тільки екологічно безпечні матеріали, які мають просочення, що запобігає деформацію і вицвітання, не піддається горінню, а також додає жалюзі необхідні пиловідштовхуючі, міцнісні і антистатичні властивості. У нашій колекції тканинних жалюзі ви зможете знайти жалюзі різних колірних рішень, а також зі всіляких надійних і сучасних матеріалів. Застосовуються тканинні жалюзі зараз як для офісного, так і для домашнього інтер'єру. Вони сполучаються як з декоративними шторами, так і окремо. Найбільше їх гідність - розсіяний і м'який світло. Завдяки багатофункціональним просоченням, їх можливо застосовувати в приміщеннях з особливими вимогами до санітарних умов. Вертикальні жалюзі зараз стали прекрасним матеріалом для фантазій дизайнерів: вони вдало поєднують їх як з важкими гардинами, так і з легкими фіранками, а також виконують на них неймовірні малюнки. Завдяки великій різноманітності кольорів і фактур, ви зможете вибрати серед наших колекцій вертикальних жалюзі те, що потрібно саме вам!

Вертикальні ткані жалюзі, заказать
Скрін вертикальний фото 1
Вертикальні ткані жалюзі, купить
Скрін вертикальний фото 2
вертикальные жалюзи для дома
Скрін вертикальний фото 3

Вертикальні дерев'яні жалюзі

Вертикальні дерев'яні жалюзіПерш, ніж людство винайшло пластик і навчилося застосовувати його у всіх мислимих областях, в тому числі і у виробництві жалюзі, функцію основного матеріалу виконувало дерево. Так виходить, що дерево одночасно зручно в обробці і разом з тим має гарну міцність, що важливо для жалюзі. Тому одними з перших жалюзі стали саме дерев'яні конструкції. Об'єднуючи в собі не тільки вищеописані якості, але також шляхетну фактуру і природний малюнок дерева, такі жалюзі стали як функціональної частиною офісу, так і прикрасою будь-якого приміщення.

І сьогодні, коли ми бачимо в діловому кабінеті дерев'яні жалюзі з ламелями з цілісної деревини, то неминуче переймаємося настроєм стриманою розкоші, неспішності і презентабельності. Вертикальні дерев'яні жалюзіВибір подібних жалюзі говорить про власника кабінету, як про людину, дотримується своїх принципів, трохи консервативному в хорошому сенсі цього слова, і досить принциповому. До того ж, напевно він знає толк в якісних і цінних речей. Дерев'яні жалюзі виготовляються з різних порід дерева: дуб, вишня, бук, клен і т.д. Ламелі жалюзі покриті спеціальним лаком, що захищає їх від ультрафіолету, тому такі жалюзі довго не розсихаються і не розтріскуються, зберігаючи свій ідеальний вид на багато років.

Доступні такі колірні рішення для дерев'яних вертикальних жалюзі для будинку:

Доступні такі колірні рішення для дерев'яних вертикальних жалюзі для будинку

Дерев'яні жалюзі, вертикальні
Дерев'яні жалюзі, вертикальні, фото 1
Дерев'яні жалюзі, вертикальні
Дерев'яні жалюзі, вертикальні, фото 2
Дерев'яні жалюзі, вертикальні купить
Дерев'яні жалюзі, вертикальні, фото 3
Дерев'яні жалюзі, вертикальні +на пластиковые окна
Дерев'яні жалюзі, вертикальні, фото 4
Дерев'яні жалюзі
Дерев'яні жалюзі, вертикальні, фото 5
 жалюзі вертикальні
Дерев'яні жалюзі, вертикальні, фото 6
Готовые дерев'яні жалюзі, вертикальні, купить
Дерев'яні жалюзі, вертикальні, фото 7

Вертикальні пластикові жалюзі для дому

Вертикальні пластикові жалюзі для дому

Вертикальні пластикові жалюзі стійкі до впливу сонячних променів та пилу, мають високий ступінь стерильності і надійності і чудово підійдуть для приміщень з підвищеними санітарними вимогами. Як правило, даний вид жалюзі вибирають для дитячих установ і просторих приміщень. Вони чудово підійдуть для того, щоб урізноманітнити як офісний, так і домашній інтер'єр. Догляд за ними досить простий. Основна відмінність пластикових жалюзі - це жорсткість ламелей і повна непрозорість. Наша компанія пропонує вам пластикові вертикальні жалюзі різних колірних рішень, завдяки чому ви зможете підібрати ту модель, яка влаштує саме вас!

Вертикальні пластикові жалюзі
Вертикальні пластикові жалюзі, фото 1
купить жалюзі, заказать, цена
Вертикальні пластикові жалюзі, фото 2


Якісний монтаж забезпечить спеціалізується на подібного роду послугах компанія «Континент».

Замовивши жалюзі у компанії «Континент», ви забезпечуєте себе точним виміром (бесплатний!!!), консультацією професіоналів і установкою, завдяки якій нові жалюзі будуть воістину радувати вас кожен день протягом багатьох років.

Фахівці компанії гарантують виготовлення та доставку жалюзі в термін, навіть при великих обсягах виконуваного замовлення!

Індивідуальний розрахунок знижок!

Вигідні ціни і спеціальні програми співробітництва для партнерів (будівельники, офісні центри, дизайн-студії, магазини, ринки).

 

Дзвоніть! Нас відрізняє індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучка система знижок.

 

<< Назад