Жалюзі для дому

МИ ПРОПОНУЄМО Велика колекція ЖАЛЮЗІ ДЛЯ ДОМУ

Більше 1000 різних найменувань з високоякісних матеріалів чекають можливості прикрасити Ваш будинок, додати йому ще трошечки затишку і комфорту.

Жалюзи для дома горизонтальные Жалюзи для дома вертикальные


Горизонтальні жалюзі для дому

Прекрасний вибір для дому. Вони найбільш легкі в догляді, так як їх можна легко помити, вони не бояться прямих сонячних променів, не вбирають запахи.

Можливе виготовлення горизонтальних жалюзі складних форм: трапеція, арка, коло та інші.

Горизонтальні жалюзі можна повернути таким чином, що ви будете бачити те, що відбувається за вікном, а Вас видно не буде.

Детальніше >>>


Вертикальні жалюзі для дому

Вертикальні жалюзі в будинку - це альтернатива штор. Вони допомагають плавно регулювати світловий потік, надійно заховають Вас від сонця і сторонніх очей. Сучасні вертикальні жалюзі мають багатий вибір текстур і колірних гам. Завдяки чому вертикальні жалюзі вже перестали бути атрибутом офісу і зайняли гідне місце в будинку.

Крім того жалюзі дуже прості у догляді. А ще одним їхнім достоїнством є можливість швидко і без особливих витрат поміняти декор вікна, досить замінити ламелі. Причому зробити це можливо і без фахівця.

Набули широкого поширення спеціальні тканини: пожежобезпечні, світлонепроникні, з антибактеріальним просоченням та інші.

Детальніше >>>


Мультифактурні вертикальні жалюзі для дому
Мультифактурные вертикальные жалюзи

Мультифактурні жалюзі – це абсолютно особливий вид жалюзі. Вони поєднують у собі найрізноманітніші види матерії і пластика і бувають найрізноманітніших забарвлень.

Виготовляють мультифактурні жалюзі з пластика і тканини. За допомогою різноманітності забарвлень можна створювати найрізноманітніші композиції і надавати жалюзі різні форми арок і ламбрекенів. Мультифактурні жалюзі можна робити візерунковими, що є шикарним доповненням інтер'єру будь-якої квартири.

Детальніше >>>


Штори плісе для дому

Штори плісе – це нова, оригінальна й престижна альтернатива звичним вертикальним і горизонтальним жалюзі.

Плісировки тканини - зменшення габариту штор за рахунок складання в "гармошку" - відкриває перед Вами нові, широкі можливості декору.

Різні конструкції жалюзі плісе дозволяють закрити вікно будь-якої форми і розміру, що особливо оцінять власники зимових садів, мансард і вікон не традиційної форми. Штори плісе виготовляються з гофрованої тканини, укріпленої на спеціальному профілі.

Детальніше >>>


Рулонні жалюзі для дому (ШТОРИ)

Рулонні жалюзі з'явилися відносно недавно, але це не заважає багатьом дизайнерам вважати їх класикою. Завдяки практичності і красі, рулонні штори можуть використовуватися в будь-яких приміщеннях: вітальнях, спальнях, дитячих кімнатах, кухнях, кабінетах, в офісних приміщеннях і на кухнях. На відміну від рулонних жалюзі традиційні штори і жалюзі не є настільки універсальними внаслідок деяких недоліків.

Звичайні штори поступаються в практичності, а жалюзі - в естетиці.

Рулонні жалюзі ж поєднують в собі тільки переваги цих сонцезахисних систем і мають унікальні вигідні властивості. Рулонні жалюзі також стійкі до пилу і іншим забруднень, легко чистяться і стійкі до коливань температури і вологості. Все це збільшує зносостійкість рулонних жалюзі і продовжує термін служби.

За допомогою ланцюжка штора згортається або опускається, фіксується на будь-якій висоті. Обмежувачами підйому і опускання штори служать замки ланцюжка управління. Полотно рулонних жалюзі намотується на карниз, що дозволяє прилягати максимально близько до стіни і спрощує доступ до ланцюга управління. Компактність - один з багатьох вигідних якісних характеристик рулонних жалюзі.

Детальніше >>>


Жалюзі для дому "ISOLITE" (для ПВХ вікон)

Для ПВХ вікон - придумали нові системи isolitе.

Жалюзі для ПВХ вікон встановлюються впритул до скла, тим самим не заважають використовувати підвіконня.

У поворотно-відкидному положенні стулки жалюзі не будуть бовтатися, і заважати вам. Монокомандне управління дозволяє зручно керувати поворотом і підняттям ламелей.

Крім того в ламелях не видно отворів, а це більш повна светоізоляція.

Детальніше >>>


Качественный монтаж обеспечит специализирующаяся на подобного рода услугах компания «Континент».

Заказав жалюзи у компании «Континент», вы обеспечиваете себя точным замером (бесплатный!!!), консультацией профессионалов и установкой, благодаря которой новые жалюзи будут поистине радовать вас каждый день на протяжении многих лет.

Фахівці компанії гарантують виготовлення та доставку жалюзі в термін, навіть при великих обсягах виконуваного замовлення!

Індивідуальний розрахунок знижок!

Вигідні ціни і спеціальні програми співробітництва для партнерів (будівельники, офісні центри, дизайн-студії, магазини, ринки).

Дзвоніть! Нас відрізняє індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучка система знижок.


ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЖАЛЮЗІ

Кажуть, що все геніальне просто. Якщо вірити цьому твердженню, то жалюзі - одна з найбільш геніальних речей, придуманих людством.

Вертикальные жалюзиЗаміна шторам і гардин, прикраса сірих віконних прорізів, зручні та практичні в повсякденному побуті, вони швидко зайняли місця в наших будинках, доводячи все вищесказане на практиці. Найбільш поширеними видами, з нині існуючих, є горизонтальні і вертикальні жалюзі.

Вертикальні жалюзі зараз перетворилися зі звичайного колись офісного атрибуту в красиву деталь інтер'єру. Ламелі, з яких вони складаються, можна легко змінювати навіть неспеціалістам, вибираючи їх на свій смак. Тканина ламелей, крім забарвлень і всіляких малюнків, так само володіє іншими корисними властивостями: пожаробезопасностью, антибактеріальним просоченням, великий світлонепроникність.

До того ж існує можливість вибрати інші матеріали, такі як алюміній і навіть плетене дерево. Подібне різноманітність робить жалюзі здатними влитися в яку, навіть саму вимогливу обстановку.

Горизонтальні жалюзі все ж більше підходять для светоізоляціі і приховування вашого особистого простору від сторонніх очей, ніж для прикраси. Планки, що становлять вертикальні жалюзі, робляться з різних матеріалів, наприклад, з алюмінію, дерева, пластика (включаючи і пластик під дерево) або бамбука. Вони розташовуються таким чином, що зсередини приміщення можна без проблем дивитися на вулицю, а от зазирати зовні - немає.

Горизонтальні жалюзі можна вбудовувати у віконні прорізи різної складності, від звичайних прямокутних до арочних. Вони прості у побуті, досить легко миються і грамотно зливаються практично з будь-яким інтер'єром.

Але якщо ви хочете повного затемнення приміщення, краще використовувати рулонні жалюзі. Робляться вони зі спеціальної тканини, яка пропускає мінімум розсіяного світла. Хоча можливі різні варіанти кількості світлопропускання, залежно від конкретних цілей. Наприклад, для дитячої кімнати підійде пропуск 30% світла, а для домашнього кінотеатру вистачить 10%.

Пластикові вікна, що набирають з кожним роком все більшої популярності, не залишилися без жалюзі, зроблених спеціально для них. Такі системи ставляться впритул до скла, залишаючи вільним підвіконня і більший простір перед вікном. До того ж, правильно підібрані за розмірами жалюзі для пластикових вікон абсолютно не пропускають світла, бо не мають перфорації або ще яких-небудь отворів.

В принципі, це і є основні на даний момент види жалюзі. Якщо у вас після ознайомлення виникло бажання поставити щось подібне в своєму будинку або на роботі, то тут не обійтися без фахівців. Самі по собі жалюзі прості, але всі роботи, пов'язані з їх встановленням і складанням, краще довірити професіоналам.

Дзвоніть!