Горизонтальна маркіза CLASSIK MHZ

Горизонтальна маркіза
«CLASSIK MHZ» (Класік)

Горизонтальна ліктьова маркіза з несучим профілем. Сучасний дизайн, стійкість до великих навантажень, простота в управлінні. Має широке застосування для літніх майданчиків, терас, ресторанів, кафе, барів, котеджів і балконів. Класична маркіза німецької фірми «MHZ», це перш за все якість і простота експлуатації. Це доведено багаторічним досвідом в експлуатації даного типу маркіз.

Горизонтальная маркиза CLASSIK MHZ купить в Киеве

Макс. Розмір: Ширина 6500 мм при висуненні 3500 мм.

Управління: механічне, за допомогою ручки редуктора і ручки управління; електродвигуном.

Виконання: у білому кольорі.

Технічна характеристика:

Конструкція маркізи складається з несучого профілю, ліктів, вала, накоторий намотується тканина, магістрального профілю та механізму управління. Маркіза в складеному стані може бути захована під алюмінієву кришку, яка кріпиться до несучої профілю за допомогою кронштейнів. Кут нахилу ліктів регульований, і може бути: хв. 5 º, макс. 45 º.

Управління: вимотувати і складати маркізу можна способами:

а) механічним - за допомогою редуктора і ручки управління;
б) електродвигуном - автоматично, з використанням вимикача, або дистанційного керування (пульта), а також із застосуванням солце-вітрової автоматики.

Тканина: спеціальна акрилова тканина, водонепроникний, не вигорає, не витягується, містить просочення від цвілі. З цієї тканини виготовляється також волан, розмір і форма якого разрабатвается за бажанням замовника.

Типи воланів:

Типы воланов
Можливі розміри маркіз: Ширина хв. 2500 мм, макс. 12000 мм при висуненні 1500-3500 мм.

Виклик замірника безкоштовно. Дзвоніть!

<< Назад