Маркізи

Якщо потрібно вберегти будинок і вікна від сонця, одночасно прикрасивши його, – немає нічого кращого маркізи. Різноманітність пропонованих виробниками моделей і різновидів сьогодні по-справжньому вражає.

Ми допоможемо Вам розібратися, якими бувають маркізи і навіси і як краще вибирати їх.

Горизонтальные маркизы купить в Киеве Вертикальные и наклонные маркизы заказать в Киеве

Маркізи представляють собою висувні конструкції у вигляді навісів. Вони стійкі до зовнішніх впливів, пошкоджень і кліматичних умов.

Зустрічаються горизонтальні, вертикальні і похилі маркізи.

Горизонтальні маркізи, як правило, використовуютьсявиключно як навісів від сонця та дрібного дощу, що зміцнюються на фасадах будівель, над вікнами.

А вертикальні і похилі маркізи можна використовувати, як легкі стіни для літніх кафе, терас або альтанок.

Ми пропонуємо:

Горизонтальні маркізи

Riviera
 

Golem
 

Vegas
 

Classik MHZ
 

Venezia
 

Roma
 

Rodi

Вертикальні маркізи

Sandra

Droppy

Soleo

Терасна маркізи

Malaga

Palmira

Latin

Коробові маркізи Балконні маркізи Маркіза для зимового саду

Kowsh

Italia

Climavelum


Як правило, маркізи чудово вписуються в архітектурне рішення будівлі. Головне - правильно підібрати форму, колір і тип тканини для Вашого навісу. Влітку маркізи нададуть Вам додатковий простір під навісом на свіжому повітрі, де можна буде із задоволенням проводити час. А взимку маркізи легко складаються в спеціальний герметичний кожух і будуть непомітні на стіні Вашого будинку.

Крім того, останнім часом стало популярним використання маркіз в якості універсальних рекламних носіїв. Виробники подібної продукції зазначають, що сьогодні до 95% корпоративних замовників маркіз, навісів або тентів просять нанести на них не просто малюнок, а рекламну інформацію.

Виклик замірника безкоштовно. Дзвоніть!