Рулонні штори для дому

РУЛОННІ ШТОРИ ДЛЯ ДОМУ

Pулонные шторы для кабинета

Рулонні штори - це класика інтер'єру сучасних приміщень. Вони дозволяють, повністю ізолювати приміщення від сонячного світла, а так само замінити звичайні штори. Різниця квітів і фактур тканини дозволяє рулонним шторам виглядати прекрасною прикрасою будь-якого вікна в квартирах і офісах.

Штора легко вмонтовується на вікно. Механізм управління та кріпильні елементи надійно закриті бічними кришками, що гармонують по дизайну з коробом. Принцип дії - полотно тканини забирається вгору, згортаючись в рулон.

За компактності рулонні штори не поступаються горизонтальним жалюзі. Незаперечна їх перевага перед вертикальними і горизонтальними жалюзі - цілісність полотна рулонних штор і практично необмежена палітра кольорів, малюнків і фактур.


Pулонные шторы для гостинной Pулонные шторы для детской комнаты
рулонные шторы, заказать, купить
Тканинна ролета, тканина скрін, фото 1
установка рулонных штор
Тканинна ролета, тканина скрін, фото 2
комнатные рулонные шторы
Тканинна ролета, тканина скрін, фото 3
рулонные шторы для столовой, кухни
Тканинна ролета, тканина скрін, фото 4


Якісний монтаж забезпечить спеціалізується на подібного роду послугах компанія «Континент».

Замовивши жалюзі у компанії «Континент», ви забезпечуєте себе точним виміром (бесплатний!!!), консультацією професіоналів і установкою, завдяки якій нові жалюзі будуть воістину радувати вас кожен день протягом багатьох років.

Фахівці компанії гарантують виготовлення та доставку жалюзі в термін, навіть при великих обсягах виконуваного замовлення!

Індивідуальний розрахунок знижок!

Вигідні ціни і спеціальні програми співробітництва для партнерів (будівельники, офісні центри, дизайн-студії, магазини, ринки).

 

Дзвоніть! Нас відрізняє індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучка система знижок.

 

<< Назад