Жалюзі Київ

КОМПЕТЕНТНІСТЬ

Гарантія 1,5 року, на всю продукцію: вертикальні жалюзі в Києві і горизонтальні жалюзі в Києві, широкий вибір жалюзі для дому та офісу Київ!

Ми пропонуємо на ринку Києва та області
високоякісні жалюзі,
ролети і маркізи,
які роблять комфортніше Ваш відпочинок і Вашу роботу

Великий досвід роботи та чуйне ставлення до потреб людей дозволяє нам пропонувати найактуальніші новинки. Якість продукції засновано на використанні сучасних технологій та дизайну, строгому контролі якості та турботі про кінцевого споживача.

ЖАЛЮЗІ в КИЄВІ ДЛЯ ДОМУ І ОФІСУ
Жалюзі для дому Жалюзі для офісу
Жалюзи для дома Жалюзи для офиса

Жалюзі – один з найпоширеніших видів захисту внутрішнього простору будинку або офісу від денного світла і непотрібних поглядів.

Ми пропонуємо жалюзі в Києві таких видів: горизонтальні, вертикальні, мультифактурні вертикальні жалюзіштори-плісе, рулонні штори і жалюзі Isolite.

Детальніше >>>

МАРКІЗИ
Маркизы - выдвижные конструкции

Якщо потрібно вберегти будинок і вікна від сонця, накрити літній майданчик кафе, закрити частину приміщення або двору від сторонніх очей, - немає нічого кращого маркізи.

Маркізи представляють собою висувні конструкції у вигляді навісів і ширм, які не лише захищають від сонця і дощу, а й прикрашають фасади.

Вони стійкі до зовнішніх впливів, пошкоджень і кліматичних умов.

Наша компанія пропонує великий асортимент маркіз: коробові, горизонтальні полукассетние, касетні, терасові, двосторонні, балконні, ширми, для зимового саду, терасові).

Детальніше >>>


РОЛЕТИ
Роллеты

Ролети можна назвати найсучаснішими методами захисту приміщень від несанкціонованого доступу.

Легкі і гнучкі, що вимагають мінімум догляду і зусиль при експлуатації, в поєднанні з металевими жалюзі, ролети можуть забезпечити своєму власнику комфорт і повну безпеку.

Детальніше >>>


МОСКІТНА СІТКИ
Москитные сетки

Москітні сітки це надійний захист від настирливих комах і тополиного пуху.

Ці захисні екрани можуть бути виготовлені за індивідуальними параметрами і встановлені в дерев'яні або металопластикові вікна.

Бувають касетними (рулонними) і рамковими.

Детальніше >>>