Мультифактурні вертикальні жалюзі

Мультифактурні жалюзі

Вертикальные жалюзиМультифактурні жалюзі - це абсолютно особливий вид жалюзі. Вони поєднують у собі найрізноманітніші види матерії і пластика і бувають найрізноманітніших забарвлень. Виготовляють мультифактурні жалюзі з пластика і тканини. За допомогою різноманітності забарвлень можна створювати найрізноманітніші композиції і надавати жалюзі різні форми арок і ламбрекенів. Мультифактурні жалюзі можна робити візерунковими, що є шикарним доповненням інтер'єру будь-якої квартири, а можна використовувати в офісах і робочих кабінетах. Так само можна поєднувати не тільки тканину і пластик, але і тканина з тканиною або пластик із пластиком. Тканина, використовувана для цих цілей, піддається спеціальній обробці, яка робить смуги жалюзі водовідштовхувальними і перешкоджає вигоряння від прямих сонячних променів.

Широке поширення мультифактурні жалюзі отримали в залах ресторанів, у виставкових залах, кафе і офісах.

Мультифактурные жалюзиКомпанія «Континент» має величезний досвід прикраси інтер'єрів мультифактурні жалюзі.

При всій своїй оригінальності і неповторності, цей вид віконних жалюзі зберігають всі властивості і достоїнства звичайних вертикальних жалюзі. Вони так само дозволяють відкривати огляд в різні сторони і можуть бути досить великими за площею.

Для мультифактурних жалюзі необхідний спеціальний вид декоративного карниза, який виконується з того ж матеріалу, що і жалюзі. Якщо ви замовили мультифактурні жалюзі за своїм індивідуальним замовленням, вони будуть в єдиному виконанні і викличуть захоплення у кожного, хто їх побачить.

Вертикальные мультифактурные жалюзиУ деяких виконаннях мультифактурні жалюзі роблять з вставками з дзеркала і навіть з дорогоцінних металів, що, безсумнівно, прикрашає їх і, відповідно, інтер'єр. Тканина на жалюзі можна періодично заміняти, що додасть різноманітність і внесе нову нотку в інтер'єр приміщення.

Комбінуючи різні кольори і види тканин і пластику можна створювати неповторні художні композиції, які будуть імітувати арочні отвори і створювати урочистий і в той же час, спокійний затишок у вашому домі.
Якщо все зробити і підібрати відповідно до вашого смаку і бажанням, ваше вікно стане прикрасою всієї квартири і буде гідний обрамленням для красивого виду з вікна. Переходи квітів у мультифактурних жалюзі можна зробити як спокійними, так і зовсім несподіваними і оригінальними, що додасть неповторність і сформує малюнок, гідно прикрасив ваш будинок, або офісне приміщення.

Вертикальные жалюзи Мультифактурные жалюзи

Вертикальные мультифактурные жалюзи

Виклик замірника безкоштовно. Дзвоніть!

<< Назад