Терасна маркіза PALMIRA

Двостороння терасна маркіза
«PALMIRA» (Палміра)

Маркіза служить як захист від несприятливого впливу сонячного випромінювання, для створення тіні в саду, на терасах, літніх майданчиках кафе, ресторанів. Перевага полягає в монтажі без прив'язки до фасаду і накриття великих площ.

Террасная маркиза PALMIRA Террасная маркиза PALMIRA купить в Киеве

Двухсторонняя террасная маркиза PALMIRA заказатьМакс. розмір: Ширина 12000 мм при висуненні 10000 мм.

Управління: механічне, за допомогою ручки редуктора і ручки управління.

Виконання: конструкція виконана в білому кольорі.

Технічні характеристики:

Двосторонні маркізи можна розділити на 3 типи:

PALMIRA 1

Максимальний розмір цієї маркізи 6000х6000, складається з металевої, «П» - подібної форми конструкції. Тканина намотується за допомогою редуктора і ручки управління на один вал з 2-х сторін одночасно. Маркізи в змотаним вигляді можливе зберігати під алюмінієвою кришкою.

PALMIRA 2

Максимальний розмір 12000х6000. Складається з металевої «П»-образної конструкції, на яку встановлюються дві, незалежні один від одного горизонтальні маркізи. Маркізи в змотаним вигляді можливе зберігати під алюмінієвою кришкою. Додатково може комплектуватися рекламним огорожею і стійками.

PALMIRA 3

Максимальний розмір 12000х10000. Складається з жорсткої металевої конструкції, зверху якої, встановлюється купол. Максимальний розмір купола - 3000х12000. до конструкції по обидві сторони кріпляться дві, не залежні один від одного горизонтальні маркізи.

Управління:

Маркіза «PALMIRA 3» управляється механічно за допомогою редуктора і ручки управління.

Тканина: Спеціальна акрилова тканина, водонепроникний, не вигорає, не витягується, містить просочення від цвілі. З цієї тканини виготовляється також волан, розмір і форма якого може бути обрана за бажанням.

Типи воланів:

>

Типы воланов

Виклик замірника безкоштовно. Дзвоніть!

<< Назад