Москітні сітки

Москитные сетки на окнаМоскитные сетки на окнаМоскітна сітка – це абсолютно нешкідливий, ефективний і економічний спосіб боротьби зі шкідливими літаючими або повзаючими комахами, а також захист від пуху та пилу, від попадання в приміщення сторонніх предметів (наприклад, сигаретних недопалків з верхніх поверхів), захист від падіння з вікна домашніх тварин і предметів, частковий захист від крапель дощу. Матеріали, з яких виготовлена москітна сітка, стійкі до впливу погодних умов і перепадів температур.

Варіанти кріплення москітної сітки дозволяють легко зняти конструкцію на зиму або під час прибирання. Сітку від комарів можна встановити в міській квартирі, на балконі, в заміському будинку. Москітні сітки можуть встановлюватися на будь-які типи вікон, балконні двері, мансарди і тераси.

Завдяки використанню комплектуючих іноземних компаній, наші сітки володіють високою міцністю і стійкістю до дії ультрафіолету, москітні сітки нашого виробництва придатні для експлуатації за будь-яких погодних умовах.

Ми пропонуємо москітні сітки наступних видів:

  • рамкові (на вікна)
  • дверні
  • ролетні

Рамочные москитные сетки (на окна)Рамкові москітні сітки (НА ВІКНА)

- Класичні москітні сітки, які можуть використовуватися на будь-яких типах вікон. Відрізняються невисокою вартістю, універсальністю і легкістю в експлуатації.

ДВЕРНА МОСКІТНА СІТКА

- Легка конструкція з екструдованого алюмінієвого профілю, забезпечена ручками. Може бути встановлена як на вхідні, так і на балконні двері.

Кожна з систем кріпиться за допомогою петель, які забезпечуються самозакриваються механізмом, для того, щоб забезпечити надійне закривання дверей без помітних щілин за допомогою магнітних засувок. Всі москітні двері поставляються з перемичкою для посилення конструкції.Сітка не потребує особливого догляду і легко демонтується в зимовий період.

Ролетні москітні сітки

встановлюється на віконну раму або у віконний отвір з можливістю її зашторювання за допомогою механізму скручує москітну сітку в рулон. Механізм, який здійснює скручування сітки є простим, надійним і зручним в користуванні, що гарантує довгу роботу виробу.

 

Якісний монтаж забезпечить компанія «Континент», яка спеціалізується на подібного роду послугах.

Замовивши антимоскітні сітки у компанії «Континент», ви забезпечуєте себе точним виміром (безоплатний!!!), консультацією професіоналів і установкою, завдяки чому нові сітки проти москітів будуть воістину радувати вас кожен день протягом багатьох років.

Фахівці компанії гарантують виготовлення та доставку антимоскітних сіток в термін, навіть при великих обсягах виконуваного замовлення!

Індивідуальний розрахунок знижок!

Вигідні ціни і спеціальні програми співробітництва для партнерів (будівельники, офісні центри, дизайн-студії, магазини, ринки).

Дзвоніть! Нас відрізняє індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучка система знижок.