Ролети

Ролети - ЕЛЕГАНТНИЙ ЗАХИСТ СУЧАСНОГО БУДИНКИ і ОФІСУ

РоллетыВікна та двері завжди були найбільш уразливими елементами будинку і їх постійно прагнули максимально убезпечити. Важливо коли будинок надійно захищений. Особливо високі вимоги висувають до приміщень, де зберігаються матеріальні цінності та інформація, - банкам та офісах. Сьогодні ролети стали найоптимальнішим рішенням задачі по забезпеченню безпеки зовнішнього контуру будівлі.

Процес еволюції засобів захисту для вікон і дверей пройшов кілька етапів: віконниці, грати і, нарешті, ролети.

Ролети – це металеве полотно, зібране з горизонтальних ламелей, яке може рухатися по напрямних. У закритому стані ролети фіксуються замком. У відкритому стані полотно згортається в рулон, закритий металевим коробом.

Використовуються для будь-яких прорізів з фасадної сторони будівлі. Ролети захищають приміщення від зломів, хуліганських дій, а т.ж. від шуму; вони є відмінним засобом захисту будь-яких технологічних прорізів. Виготовляються з алюмінієвого або сталевого профілю, можуть бути оснащені електродвигуном і пультом дистанційним управлінням.

Ролетні системи можуть монтуватися як на нові об'єкти в ході будівництва, так і на вже введені в експлуатацію будівлі.

Прекрасний і респектабельний зовнішній вигляд квартири, офісу чи будинку підкреслять ролети. На відміну від застарілих віконниць або стаціонарних решіток ролети більш естетичні і сучасні. Вони можуть бути підняті у будь-який час, і Ви зможете вільно дивитися на навколишній світ без якої-небудь перешкоди. Ми можемо запропонувати основний матеріал, з якого виготовляються ролетні системи, є алюміній. Його відрізняють: екологічна чистота, корозійна стійкість, стійкість до ультрафіолетових променів і атмосферних впливів.

Характеристики міцності алюмінієвих сплавів прекрасно зберігаються при низьких температурах. Навіть після багатьох років експлуатації ролети виглядають як нові завдяки надійному полімерному покриттю.

Виклик замірника безкоштовно. Дзвоніть!


Горизонтальні жалюзі для дому

Ремонт і обслуговування будь-якого механізму - це така ж природна процедура для ролетних систем та вікон, як для людини, наприклад, щорічний похід до стоматолога. І як для стоматолога важливо вилікувати зуби свого пацієнта, так і для фахівців нашої компанії важливо,...

Детальніше >>>

Як працюють ролети?

Для роботи даної системи захисту використовуються два види приводів (ручний і електромеханічний). Саме вони забезпечують рух ролет по вертикальній площині, сприяючи їх підйому і опускання. При механічному приводі, механізм системи управління ролетами поділяється ...

Детальніше >>>

Типи монтажу ролети

Ми можемо запропонувати Вам різні варіанти монтажу ролети, що враховують архітектурні рішення фасаду Вашої будівлі і вдома. Короба ролет (альтернативна назва рольставні або ролетні системи) можуть бути встановлені ...

Детальніше >>>

Виклик замірника безкоштовно. Дзвоніть!