Штори-плісе для дому

ЖАЛЮЗІ (ШТОРИ) плісе ДЛЯ ДОМУ

Шторы-плиссе

Плісе - це нова, оригінальна й престижна альтернатива звичним вертикальним і горизонтальним жалюзі.

Плісировки тканини - зменшення габариту штор за рахунок складання в "гармошку" - відкриває перед Вами нові, широкі можливості декору.

Різні конструкції жалюзі плісе дозволяють закрити вікно будь-якої форми і розміру, що особливо оцінять власники зимових садів, мансард і вікон не традиційної форми. Штори плісе виготовляються з гофрованої тканини, укріпленої на спеціальному профілі. Управління ними здійснюється за допомогою шнура, ланцюжка або електроприводу.

При необхідності штори плісе легко збираються в щільні складки і стають практично непомітними на вікні.

 

 

Штори плісе для дому

Шторы плиссе для домаСучасні виробники пропонують такі різновиди плісе:

  • вільно висять;
  • натяжні;
  • для мансардних вікон;
  • для стельових вікон;
  • для арочних вікон;
  • моделі зі скосом.

Штори плісе дуже легкі в експлуатації. Різноманітність способів кріплення дозволяє вибрати оптимальний для кожного варіанту і встановити їх практично на будь-яке вікно.

Можна монтувати штори плісе у віконному отворі, а можна повісити на стіну або стелю. У всіх цих випадках кріплення буде однаково надійним.

Для виготовлення штор плісе використовується дивовижне розмаїття тканин: більше 150 варіантів однотонних і близько 100 - текстурних. Серед них можна знайти моделі з більш тонкої або, навпаки, більш міцної тканини, прозорі і матові, світлопроникні або з поверхнею, що відбиває. Сьогодні при виготовленні плісе використовуються матерії з ефектом перламутру або алюмінієвим напиленням, що дозволяють краще відображати світло.

Штори плісе - це продукт високої якості та надійності. Вони прекрасно служать протягом багатьох років. При цьому поєднують в собі простоту і елегантність, строгість і теплоту тканини, функціональність і зручність. Штори плісе стали прекрасною можливістю створити у себе вдома затишну сприятливу атмосферу.

Шторы плиссе день ночь
Штори плісе День-ніч
Плиссе шторы фото
Штори плісе фото 1
Жалюзи шторы плиссе
Штори плісе фото 2
Рулонные шторы плиссе
Штори плісе фото 3
Шторы плиссе купить
Штори плісе, нестандартне рішення фото 1
Шторы плиссе, нестандартное решение
Штори плісе, нестандартне рішення фото 2
Шторы плиссе стоимость
Штори плісе, нестандартне рішення фото 3
Шторы плиссе
Штори плісе, нестандартне рішення фото 4
Арка и вертикальные жалюзи, шторы плиссе, нестандартное решение
Штори плісе, нестандартне рішення,
арка і вертикальні жалюзі

Жалюзі плісе для дому

Жалюзі плісе для дому модна й оригінальна новинка сучасного ринку штор. Самі по собі вони є нічим іншим, як тканинними жалюзі, але виготовленими з матерії плісе. Вони практично універсальні, однаково добре підходячи для вікон будь-яких форм і конструкцій, а також для будь-яких стилів інтер'єрів. Тому жалюзі плісе все частіше використовуються для оформлення сучасних будинків і офісів.Жалюзи плиссе для дома

Жалюзі плісе склали конкуренцію звичайним горизонтальним та вертикальним жалюзі. Вони виготовляються з різноманітних видів матерій. Причому тканини, з яких роблять жалюзі плісе, просочені спеціальним антистатичним складом, захищаючи їх від пилу. Крім того, тканина погано займається і легко миється.

Одне з приємних переваг жалюзі плісе - їх відмінна світловідбиваюча здатність. Крім того, в тих кімнатах, де у Вас стоять монітори, Ви можете повісити спеціальні противідблискуючі жалюзі плісе.

Плісе може бути використано як у вигляді самостійного елементу декору, так і як доповнення до звичайних штор і портьєр. Як би там не було, жалюзі плісе порадують Вас своєю зручністю у використанні, елегантністю і строгістю, а також практичністю і функціональністю.

Плісе у всіх його проявах зручно, сучасно і комфортно. Ви переконаєтеся в цьому самі, як тільки у Вашому домі запанує приємна напівтемрява створюваний шторами плісе або жалюзі плісе. У якому б стилі Ви не створювали свій інтер'єр, плісе гармонійно впишеться в нього і зможе прикрасити Ваш будинок.


Якісний монтаж забезпечить спеціалізується на подібного роду послугах компанія «Континент».

Замовивши жалюзі у компанії «Континент», ви забезпечуєте себе точним виміром (бесплатний!!!), консультацією професіоналів і установкою, завдяки якій нові жалюзі будуть воістину радувати вас кожен день протягом багатьох років.

Фахівці компанії гарантують виготовлення та доставку жалюзі в термін, навіть при великих обсягах виконуваного замовлення!

Індивідуальний розрахунок знижок!

Вигідні ціни і спеціальні програми співробітництва для партнерів (будівельники, офісні центри, дизайн-студії, магазини, ринки).

 

Дзвоніть! Нас відрізняє індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучка система знижок.

 

<< Назад